Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-11-18

Suplementy diety Placebo Nutrition dla rowerzystów

Aktywny tryb życia oraz zróżnicowane i zbilansowane posiłki - te dwa elementy stanowią podstawę starań o zachowanie odpowiedniego stanu zdrowia. Można je uzupełniać dodatkowymi działaniami, takimi jak regularne wykonywanie badań kontrolnych w ramach profilaktyki czy uzupełnianie niedoborów składników odżywczych oraz witamin przy pomocy suplementów diety – np. produktów Placebo Nutrition dostępnych w naszym sklepie internetowym dla rowerzystów. Należy pamiętać jednak, że izotoniki oraz odżywki nie mogą być stosowane jako zamiennik wymienionych powyżej elementów.

Placebo – bogata oferta producenta

Suplementy diety dla rowerzystów od Placebo Nutrition dostępne w naszym sklepie internetowym podzielone są na kategorie INTRA oraz AFTER. Pierwsze z nich – m.in. INTRA Isotonic LEMON & LIME 45g, INTRA Isotonic FRESH LEMONADE 45g czy INTRA Isotonic PEACH TEA 675g Limited Edition - mogą być stosowane w trakcie aktywności fizycznej. Odżywki znajdujące się w drugiej grupie mogą stanowić (zgodnie ze wskazaniami producenta) z kolei uzupełnienie diety wykorzystywane po intensywnym wysiłku fizycznym. W takim momencie można wypróbować AFTER po treningu BROWNIE 1000g, AFTER po treningu MANGO & BANANA 100g czy AFTER po treningu PEANUT & CARAMEL 1000g w zależności od indywidualnych preferencji smakowych.

Dostępne mamy również białkowe odżywki dla rowerzystów (np. Complete Protein STRAWBERRY YOGHURT 2000g). Wskazane jest, że te suplementy diety mogą być stosowane zarówno po treningu, jak i do posiłku, pod warunkiem postępowania zgodnie z zaleceniami producenta co miarki na ilość wody.

Rasberry i Mentol

Suplementy potreningowe - zastosowanie

Placebo Nutrition przygotowało bardzo szeroką ofertę, by dać możliwość stosowania zgodnie z indywidualnymi potrzebami rowerzystów. Odżywki INTRA Isotonic mogą stanowić sposób na to, by wzmocnić nawodnienie podczas wysiłku fizycznego. Produkty z serii AFTER mogą zmniejszyć uczucie zmęczenia po treningu oraz pojawienie się skurczy, a Complete Protein z kolei – wspomóc regenerację.

Dawkowanie suplementów Placebo Nutrition dla rowerzystów

Dostępne w naszym sklepie internetowym odżywki do wykorzystywania w trakcie wysiłku (z serii INTRA Isotonic) powinny zostać rozpuszczone w dużej szklance wody (1 saszetka lub miarka 45 g na 500-750 ml wody). Suplementy diety po treningu AFTER należy z kolei wymieszać z wodą w proporcji 100 g produktu (jedna saszetka) na 250 ml. W przypadku Complete Protein Placebo Nutrition zaleca, by po wysiłku wymieszać 1,5 miarki w szklance mleka lub wody, ale można zmniejszyć lub zwiększyć ilość płynu w zależności od tego, jaką gęstość koktajlu się preferuje. Te odżywki dla rowerzystów można wykorzystać również jako krem do dietetycznych posiłków - wówczas powinno się wymieszać 1,5 miarki z 20-40 ml wody.

INTRA Isotonic w trakcie aktywności, AFTER po wysiłku fizycznym i inne produkty Placebo Nutrition jako uzupełnienie aktywnego trybu życia oraz zbilansowanych posiłków? Możesz się w nie wyposażyć, dokonując wyboru zgodnie z indywidualnymi preferencjami smakowymi w ramach suplementów diety dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego. Korzystanie ze wsparcia, jakie mogą zapewnić, jest możliwe zarówno w trakcie krótszych, jak i dłuższych wyjazdów rowerowych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 224 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-09
Super obsługa. Polecam
2024-02-08
Perfekcyjnie!
pixel