Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ceramiczny Wosk do łańcucha rowerowego Momum Mic Wax Lube

( ilość produktów: 3 )

Zdecydowaną podstawą efektywnej i bezpiecznej jazdy na jednośladach są odpowiednie akcesoria. Z myślą o potrzebach naszych klientów przygotowaliśmy specjalną kategorię, w której znajdziesz smary rowerowe Momum Wax Lube. Profesjonalne produkty pochodzą od cenionych marek, a co za tym idzie gwarantują najwyższą dostępną jakość. Elementy dostępne są w wariantach:

  • 15 ml,
  • 120 ml,
  • 500 ml.

Niezależnie od wybranego rozmiaru, płyn znajdujący się we wnętrzu butelki gwarantuje czystość i poprawne działanie napędu znajdującego się wewnątrz roweru.

Smary do łańcucha Momum Wax Lube

Dostępny w naszej ofercie płyn wyróżnia się uniwersalnością. Stosowany może być przykładowo w pojazdach szosowych, miejskich, enduro, górskich czy BMX. Element sprowadzany jest do naszego kraju wprost od jego producenta, którego siedziba znajduje się w Hiszpanii. Zabezpieczony za jego pomocą łańcuch wykazuje zwiększoną odporność na zabrudzenia, błoto oraz wodę. Ponadto testy wydajnościowe przeprowadzone po aplikacji substancji wskazały na zmniejszone zużycie napędu w pojeździe.

W gronie zagorzałych miłośników przejażdżek tym jednośladem to wciąż kwestia sporna, choć z pewnością do rozwiązania. Wybór pomiędzy smarowaniem a woskowaniem swojego pojazdu pozostawimy indywidualnym preferencjom. Aby jednak przede wszystkim go umożliwić, w ofercie naszego sklepu dostępne są zarówno woski smarowe, jak i smary do roweru Momum Mic Wax Lube.

Główne różnice tkwią w sposobie ich nakładania, z którymi warto się zapoznać jeszcze przed samym przejściem do tego procesu. Różnić się będą także kolorem oraz konsystencją, a poza tym również trwałością. Smary do łańcucha rowerowego z kolei mogą wymagać nieco częstszej aplikacji. Do zadań wosków smarowych należy także dbanie o higienę roweru. Mogą sprawić, że części łańcucha rowerowego będą utrzymane w lepszej kondycji, dzięki czemu i posłużą nam przez znacznie dłuższy czas. Dodatkowe zabezpieczenie produktu Momum Mic Wax Lube pozostawia również warstwę ochronną, dzięki czemu sprawdzi się na wielu elementach różnych dwukołowców - od górskich po BMX-y.

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 224 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-03
Szybko, sprawnie i wygodnie.
2024-03-11
Bardzo pozytywne wrazenia - szybka realizacja zamówienia, kontakt bardzo dobry choc niestey byl zwrot (czapeczka nie do konca podeszla) to jednak zero problemow - rozmowa telefoniczna sympatyczna tak samo jak dalszy kontakt mejlowy.
pixel